VI Otwarte Dyktando z Języka Niemieckiego.

7 grudnia 2018r. czworo uczniów naszego liceum wzięło udział w VI Otwartym Dyktandzie z Języka Niemieckiego, które zostało zorganizowane przez Instytut Filologii Germańskiej Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Najlepiej z zawiłościami niemieckiej ortografii poradziła sobie Natalia Dąbrowska z klasy III c, zajmując 12. miejsce. Na dalszych pozycjach uplasowali się:
Dawid Pietkun z klasy III b, Nikola Markiewicz z klasy II c oraz Jakub Leśniak z klasy III b.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji dyktanda!
Recommended Posts

STYPENDIUM SPORTOWE PREZYDENTA MIASTA ZIELONA GÓRA
24 czerwca, 2026

Finał Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców
17 czerwca, 2026

SUKCES NA PRZEGLADZIE TEATRALNYM!
1 czerwca, 2026




