Czas start! Znów kręcimy kółka dla Zielonej Góry!

Po raz kolejny powalczymy o tytuł Rowerowej Stolicy Polski!!
Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie!
Zapraszamy Was do udziału w rywalizacji o PUCHAR ROWEROWEJ STOLICY POLSKI.
START: 1.06.2026.
JAK PRZYSTĄPIĆ DO ZABAWY?
Ściągamy ze sklepu Google Play lub App Store darmową aplikację „Aktywne Miasta”
- Aplikacja rejestruje nasze przejechane trasy.
- Gromadzi punkty na konto naszego miasta.
- Działa w każdym miejscu świata.
- Aplikacja ma już stworzoną grupę naszej szkoły ” ZSMS – Wyspiańskiego 21-23 „.
- Punkty dla miasta można zdobywać poprzez indywidualne korzystanie z aplikacji lub działając w grupach , które są stworzone przez uczestników.
- Harmonogram akcji
JAK ZALOGOWAĆ SIĘ W APLIKACJI :
- Wybieramy miasto ZIELONA GÓRA
- Wybierz rodzaj : Szkoły
- Wybierz grupę : ZSMS – Wyspiańskiego 21-23
Opiekun szkolny RSP:
Dorota Monczak VII LO MS
Przemysław Brodzik SP 10 Sportowa
Recommended Posts

Finał Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców
17 czerwca, 2026

SUKCES NA PRZEGLADZIE TEATRALNYM!
1 czerwca, 2026

EGZAMIN MATURALNY – JĘZYK POLSKI
5 maja, 2026



