TALENTY VII LO

I miejsce wyśpiewała sobie Karolina Kogut, uczennica klasy IIIa.
II miejsce wytańczyła Basia Karnecka z klasy Ia.
III miejsce zdobył Filip Domarecki z klasy IIB, który przeniósł
publiczność do swojego świata grą na saksofonie.
Nagroda publiczności powędrowała w ręce Agnieszki Leśniak i Michała Zapolskiego, uczniów klasy IIb, którzy stworzyli na scenie niepowtarzalny klimat, grając własną wersję „Toxic” Britney Spears.
Wszystkim, którzy zaprezentowali się na scenie serdecznie gratulujemy pasji i talentów.
Organizator konkursu- Katarzyna Brandyk
link do strony: https://www.youtube.com/watch?v=4qkE1GdRTFU
Recommended Posts

STYPENDIUM SPORTOWE PREZYDENTA MIASTA ZIELONA GÓRA
24 czerwca, 2026

Finał Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców
17 czerwca, 2026

SUKCES NA PRZEGLADZIE TEATRALNYM!
1 czerwca, 2026


