Dzień Dawcy w VII LO akcja „Komórkomania”.

Zadanie wykonane!
Serdeczne podziękowania dla osób, które się zrejestrowały jako dawcy komórek macierzystych i szpiku kostnego oraz dla osób które tego dnia oddały krew. Dziękuję serdecznie osobom, które deklarowały chęć wzięcia udziału w akcji ?Komórkomania?, lecz z przyczyn zdrowotnych nie mogły tego uczynić.
Dziękuję wolontariuszom z kl. 1c, którzy dopilnowali, aby akcja rejestracji dawców przebiegała sprawnie.
Wszystkich chętnych zapraszam za rok.
Szkolny opiekun Dnia Dawcy ? p. Beata Stefanowicz
Recommended Posts

Finał Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców
17 czerwca, 2026

SUKCES NA PRZEGLADZIE TEATRALNYM!
1 czerwca, 2026

Czas start! Znów kręcimy kółka dla Zielonej Góry!
1 czerwca, 2026



















