Debata wyborcza kandydatów na radnych do Młodzieżowej Rady Miasta Zielona Góra

Dnia 29 maja 2017r. odbyła się debata wyborcza kandydatów na radnych do Młodzieżowej Rady Miasta Zielona Góra okręgu wyborczego nr 3 Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze.
Debatę poprowadzili: Nikol Nowak z kl.IIg i Jędrzej Kosiński z IIe.
Kandydaci na radnych zaprezentowali swoje programy oraz odpowiadali na pytania prowadzących i uczniów Gimnazjum nr 4 i VII LO.
Nasi kandydaci na radnych:
- BARAN JAKUB, Gimnazjum Nr 4 – Sportowe
- CHOROBIŃSKA NATALIA, VII LO
- HOFFMANN OSKAR, Gimnazjum Nr 4 – Sportowe
- SZCZEPAŃSKA STELLA, VII LO
- TURKOWSKA ALEKSANDRA, Gimnazjum Nr 4 – Sportowe
Przypominamy, że 31maja 2017 roku (w środę) odbędą się wybory uzupełniające do Młodzieżowej Rady Miasta Zielona Góra.
Uczniowie Gimnazjum nr 4 i Liceum Ogólnokształcącego nr 7 głosują
w okręgu wyborczym nr 3 Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych
w Zielonej Górze od godz. 8.00 do 14 .00 w sali nr 012 (budynek A).
Serdecznie zapraszamy gimnazjalistów i licealistów do udziału w wyborach.
Opiekunowie samorządu szkolnego:
Zofia Czarnecka i p. Małgorzata Madajewska
Recommended Posts

Finał Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców
17 czerwca, 2026

SUKCES NA PRZEGLADZIE TEATRALNYM!
1 czerwca, 2026

Czas start! Znów kręcimy kółka dla Zielonej Góry!
1 czerwca, 2026










