WALENTYNKI W VII LO

We wtorek 14 lutego, w naszej szkole zrobiło się bardzo różowo i serduszkowo.
Na wszystkich zakochanych, zauroczonych i zaprzyjaźnionych czekało wiele atrakcji:
POCZTA WALENTYNKOWA ? miłosna skrzynka
FOTO ZAKĄTEK W BIBLIOTECE – walentynkowe zdjęcie
SŁODKIE UNIESIENIE ? stoisko z babeczkami i ciasteczkami
MUZYCZNE ZAKOCHANIE ? muzyka na każdej przerwie
Nad organizacją całości czuwała klasa IIB ze swoim wychowawcą Katarzyną Brandyk
Recommended Posts

STYPENDIUM SPORTOWE PREZYDENTA MIASTA ZIELONA GÓRA
24 czerwca, 2026

Finał Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców
17 czerwca, 2026

SUKCES NA PRZEGLADZIE TEATRALNYM!
1 czerwca, 2026























