Z wizytą u Prezydenta RP

Marta Sygutowsķa z klasy 2B zdobyła wyróżnienie I stopnia w ogólnopolskim konkursie ” Mistrzowie i patrioci” realizowanym w ramach obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej pod Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości. Konkurencja była olbrzymia- około 1200 nadesłanych prac!🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Marta wraz z opiekunem p. Magdaleną Dzieciątkowską odebrała nagrodę w Pałacu Prezydenckim.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych i sportowych:)
Autorem zdjęć jest Jakub Szymczuk/KPRP
Recommended Posts

Finał Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców
17 czerwca, 2026

SUKCES NA PRZEGLADZIE TEATRALNYM!
1 czerwca, 2026

Czas start! Znów kręcimy kółka dla Zielonej Góry!
1 czerwca, 2026







