„Dzień Życzliwości”

21 listopada świętowaliśmy Dzień Życzliwości. Młodzieżowa Rada Szkoły z p.pedagog D. Ostrykiewicz zorganizowała z tej okazji konkurs polegający na napisaniu wierszyka o życzliwości. Uczniowie wybrali także najbardziej życzliwego kolegę/ koleżankę ze swojej klasy. Dziewczyny z MRS osłodziły uczniom ten dzień lizakami.
Recommended Posts

STYPENDIUM SPORTOWE PREZYDENTA MIASTA ZIELONA GÓRA
24 czerwca, 2026

Finał Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców
17 czerwca, 2026

SUKCES NA PRZEGLADZIE TEATRALNYM!
1 czerwca, 2026











