SYBIRACY

15.11.2018 w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze,
odbyła się uroczystość rozdania nagród w konkursie „Powojenne losy
zesłańców Sybiru”.
III miejsce zajął uczeń naszej szkoły – Patryk Kantor z klasy IIIc, który przedstawił reportaż pt.”Drugie Zycie” na temat powojennych losówkobiet, które przeżyły zsyłkę na Sybir.
Serdecznie gratulujemy.
link do strony: https://gazetalubuska.pl/uczniowie-przedstawiali-powojenne-losy-sybirakow-zdjecia/ar/13666562
Recommended Posts

STYPENDIUM SPORTOWE PREZYDENTA MIASTA ZIELONA GÓRA
24 czerwca, 2026

Finał Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców
17 czerwca, 2026

SUKCES NA PRZEGLADZIE TEATRALNYM!
1 czerwca, 2026



