V Lubuski Sejmik Młodzieżowy

05 listopada 2018 r. uczennice klasy 1b Zuzanna Hippmann i Patrycja Pluszkiewicz wraz z opiekunem samorządu szkolnego p. Magdaleną Dzieciątkowską wzięły udział w V Lubuskim Sejmiku Młodzieżowym. Relacja w linku.
http://lubuskie.pl/news/24456/806/V-Lubuski-Sejmik-Mlodziezowy/d,news-bootstrap/
Recommended Posts

STYPENDIUM SPORTOWE PREZYDENTA MIASTA ZIELONA GÓRA
24 czerwca, 2026

Finał Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców
17 czerwca, 2026

SUKCES NA PRZEGLADZIE TEATRALNYM!
1 czerwca, 2026







