„Debeściaki nie palą”

Uczniowie klasy II B VII LO w ZSOiS –
Uczestnikami Konkursu na MEM:
Głosowanie na najciekawszy MEM odbywa się w terminie od 15.12.2017 roku do 15.01.2018 roku.
Na Facebooku WOJEWÓDZKIEJ STACJI SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNEJ w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się głosowanie przy pomocy tzw. „lajków”
Każda osoba biorąca udział w głosowaniu musi polubić stronę WSSW w Gorzowie Wielkopolskim oraz zaznaczyć wybrany przez siebie MEM opcją „lubię to”.
Zapraszamy wszystkich do głosowania.
Dziękujemy za Wasze głosy.
Finał konkursu tutaj
Recommended Posts

Finał Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców
17 czerwca, 2026

SUKCES NA PRZEGLADZIE TEATRALNYM!
1 czerwca, 2026

Czas start! Znów kręcimy kółka dla Zielonej Góry!
1 czerwca, 2026




