99 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada 1918 roku Polska powróciła na mapę Europy. W związku z tym, w piątek (10.11) w auli VII Liceum odbyła się uroczysta Akademia z okazji 99-rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W przedstawieniu poświęconym temu szczególnie ważnemu wydarzeniu z historii naszego kraju wzięli udział uczniowie Siódemki, a ich występowi przyglądali się zaproszeni goście.
Recommended Posts

STYPENDIUM SPORTOWE PREZYDENTA MIASTA ZIELONA GÓRA
24 czerwca, 2026

Finał Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców
17 czerwca, 2026

SUKCES NA PRZEGLADZIE TEATRALNYM!
1 czerwca, 2026





















