Konkurs ?Klasa z klasą” rozstrzygnięty!

Z wielką przyjemnością chciałabym ogłosić rozstrzygnięcie konkursu, w którym brały udział wszystkie klasy pierwsze VII Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Dąbrowskiego. Podczas lekcji wychowawczych uczniowie rozwiązywali test, który dotyczył nie tylko zasad savoir vivre’u, ale również wiedzy ogólnej na temat filmu, malarstwa, muzyki. Uczniowie odpowiadali również na pytania otwarte dotyczące kultury.
Zwyciężyła klasa Ic, drugie miejsce zajęła klasa Id, a trzecie klasa Ib. Zwycięzcy otrzymali 200 złotych, które będą mogli wykorzystać na zakup biletów do kina. Dodatkowym bonusem jest możliwość wykorzystania na lekcjach wychowawczych gry dotyczącej zasad savoir vivre’u, która obecnie jest w rękach zwycięzców.
Zwycięzcom, jak również wszystkim którzy brali udział i nauczyli się czegoś więcej, serdecznie gratulują organizatorki – Łucja Paplińska-Filipczak i Lidia Gawrońska.
Łucja Paplińska-Filipczak
Recommended Posts

Finał Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców
17 czerwca, 2026

SUKCES NA PRZEGLADZIE TEATRALNYM!
1 czerwca, 2026

Czas start! Znów kręcimy kółka dla Zielonej Góry!
1 czerwca, 2026

