Wygrana w turnieju o Mistrzostwo Miasta Zielona Góra szkół średnich

W dniu 25 października koszykarze VII LO Mistrzostwa Sportowego wygrali
turniej o Mistrzostwo Miasta Zielona Góra szkół średnich. Zawody
Licealiady zostały rozegrane na hali MOSiR przy ulicy Amelii.
Naszą szkołę reprezentowali:
1.Dawid Morda
2.Mateusz Trafas
3.Kajetan Plonkowski
4.Jakub Kowacki
5.Filip Nowak
6.Przemysław Kaczmarek
7.Wiktor Tondel
8.Mateusz Stocki
9.Mateusz Koczorowski
Trenerem był Artur Cielma.
Recommended Posts

Finał Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców
17 czerwca, 2026

SUKCES NA PRZEGLADZIE TEATRALNYM!
1 czerwca, 2026

Czas start! Znów kręcimy kółka dla Zielonej Góry!
1 czerwca, 2026

