Mistrzostwa Miasta w Tenisie Stołowym

Kopecki Andrzej, Chłodnicki Piotr i Jankowski Jakub obronili tytuł i zostali Mistrzami Zielonej Góry.
Za dwa tygodnie powalczą w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego.
Dziewczyny Julka Wilk i Julka Gąsiorowska zajęły 10 m.
Recommended Posts

Finał Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców
17 czerwca, 2026

SUKCES NA PRZEGLADZIE TEATRALNYM!
1 czerwca, 2026

Czas start! Znów kręcimy kółka dla Zielonej Góry!
1 czerwca, 2026








