Mamy III miejsce i dyplom!!!

No i mamy III miejsce w konkursie!!! 🙂
21.10.2024 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie wojewódzkim „Przez Miasto po Dane”.
Organizatorem był Urząd Statystyczny w Zielonej Górze. 28.10.2024r. nagrodę za zajęcie III miejsca odebrali:
Karol Michalski kl. 2B
Antoni Socha kl. 2G
Emil Waskin kl. 2B
Serdecznie gratulujemy wykazania się wyjątkowymi umiejętnościami i wiedzą z obszaru statystyki publiczne.
Recommended Posts

Finał Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców
17 czerwca, 2026

SUKCES NA PRZEGLADZIE TEATRALNYM!
1 czerwca, 2026

Czas start! Znów kręcimy kółka dla Zielonej Góry!
1 czerwca, 2026


