LOM – Lubuska Olimpiada Młodzieży.

W dniu 24 maja 2018 w Nowej Soli Reprezentacja Naszej Szkoły w finale Wojewódzkim – Licealiada w ramach „LOM” w Piłce Siatkowej dziewcząt zdobyła drugie miejsce.
Recommended Posts

Finał Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców
17 czerwca, 2026

SUKCES NA PRZEGLADZIE TEATRALNYM!
1 czerwca, 2026

Czas start! Znów kręcimy kółka dla Zielonej Góry!
1 czerwca, 2026


