Grand Prix Polski w akrobatyce sportowej w Łańcucie

W dniach 20-22.11.2020 roku odbyło się Grand Prix Polski w akrobatyce sportowej w Łańcucie.
Z powodzeniem startowali uczniowie naszej szkoły:
Dwójki mieszane kat.13-19
1 miejsce- Lena Loch kl.7s SP
Dwójki dziewcząt kat.13-19
4 miejsce – Paulina Wasiel kl.III d LO
Trójki dziewcząt kat.11-16
4 miejsce – Barbara Krasoń kl.6d SP, Joanna Warias kl.II d LO
Dwójki dziewcząt kat.11-16
5 miejsce – Liwia Horbacz kl.Va, Patrycja Dzięcioł kl.Id LO
Trójki dziewcząt kat.youth
11 miejsce- Kornelia Kołłątaj kl.6d SP, Martyna Kołłątaj kl.2s SP
Recommended Posts

SUKCES NA PRZEGLADZIE TEATRALNYM!
1 czerwca, 2026

Czas start! Znów kręcimy kółka dla Zielonej Góry!
1 czerwca, 2026

EGZAMIN MATURALNY – JĘZYK POLSKI
5 maja, 2026






