Drugie miejsce w konkursie PGE TURNIEJ MASZYN WODNYCH organizowanym na Uniwersytecie Zielonogórskim

24 listopada 2023r. uczennice klasy 1Asp Szemian Katarzyna i Dorobisz Patrycja uzyskały 2 miejsce w konkursie PGE TURNIEJ MASZYN WODNYCH organizowanym na Uniwersytecie Zielonogórskim w Instytucie Inżynierii Mechanicznej.
Gratulacje!!!
Recommended Posts

Finał Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców
17 czerwca, 2026

SUKCES NA PRZEGLADZIE TEATRALNYM!
1 czerwca, 2026

Czas start! Znów kręcimy kółka dla Zielonej Góry!
1 czerwca, 2026


